Výlety na kole

Pojďte poznávat památné stromy ze sedla kola! Autor webu pro vás připravil doporučené cyklistické trasy po památných stromech. Trasy spojují památné stromy především v okrajových částech metropole a vedou především po klidnějších komunikacích a cestách.Trasy jsou zpracovány, jak graficky s fotografickou ukázkou jednotlivých stromů, tak jsou připraveny ke stažení přímo do turistické GPS. Stačí už jen sednout na kolo a vydat se objevovat zelené velikány.

Cyklistická trasa č. 1 Z Letňan na Háje

Projeďte se na kole z Letňan přes Kbely, Vinoř, Satalice, Kyje, Hostavice, Dolní Počernice, Dubeč, Uhříněves, Pitkovice a Křeslice na Háje. Čeká na vás pěkných 40 km a potkat můžete téměř 60 památných stromů.

Publikováno: 4. 6. 2016

Cyklistická trasa č. 2 Z Opatova do Modřan

Projeďte se na kole z Opatova přes Chodov, Kunratice, Libuš, Cholupice, Točnou a Komořany do Modřan. Čeká vás krásných 22 km a potkat můžete téměř 30 památných stromů.

Publikováno: 4. 6. 2016

Cyklistická trasa č. 4 Z Proseka do Kobylis

Projeďte se na kole z Proseka přes Střížkov, Ďáblice a Dolní Chabry do Kobylis. Čeká na vás příjemných 11 km a cestou můžete vidět 5 památných stromů.

Publikováno: 3. 6. 2016

Cyklistická trasa č. 5 Z Liboce do Jinonic

Projeďte se na kole z Liboce přes Zličín do Sobína a pak přes Stodůlky do Jinonic. Čeká na vás příjemných 28 km a cestou můžete vidět téměř 20 památných stromů.

Publikováno: 2. 6. 2016